MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME: REBORN: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME: REBORN: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME: REBORN: Gdzie oglądać?Czas na wielkie odrodzenie. Organizacja FAME ponownie zaskakuje, serwując widzom zupełnie nowe doświadczenie. Zakończenie roku 2023 razem z FAME! Galę FAME: REBORN będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

FAME: REBORN: Gdzie oglądać
Foto: FAME

FAME: REBORN wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME REBORN: Kiedy gala?

Pierwsza walka wieczoru w historii FAME, gdzie zobaczymy pojedynek dwóch na dwóch. Wojciech Gola w parze z Sylwestrem Wardęgą stanie naprzeciwko Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Olejnika. Sylwester Wardęga albo Sebastian Fabijański – ktoś w końcu zazna smaku zwycięstwa. Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Wygrany może być tylko jeden!

Piotr Szeliga vs. Patryk Bandurski to starcie – które przynajmniej na papierze – prezentuje się wprost bajecznie. To jeden z kandydatów do najlepszej walki tego wieczoru. Będzie się działo!

FAME: REBORN: Gdzie oglądać?

Maciej Sulęcki, pretendent do pasa WBO, wystąpi na gali FAME:REBORN. Polak czeka nie lada wyzwanie, bo Norman Parke łatwo broni nie złoży. Zapowiada się świetne widowisko i wojna na wyniszczenie. Kto według Was wygra?

To zestawienie rozpala kibiców do czerwoności, bowiem Natan Marcoń i Adrian Polak darzą się prawdziwą nienawiścią, co było widać na wczorajszym F2F. Choć wydaje się, że wynik walki jest z góry przesądzony, to w klatce nikogo nie można lekceważyć. Czas rozwiązać ten konflikt!

Guzik wraca po wielu latach nieobecności, aby zmazać plamę porażki. Jego rywalem będzie ulubieniec Tik-Toka, Adam Security. Możecie być pewni, że ciosy będą szybkie jak Mbappe, a na końcu ktoś padnie. Pojedynek z cyklu – lepiej nie mrugać!

FAME: Data, miejsce, godzina

Gala FAME: REBORN już dzisiaj w Łodzi. Start wydarzenia planowany jest na godzinę 19:30.

FAME REBORN: Transmisja w PPV

Galę FAME: REBORN możecie zakupić, klikając – [TUTAJ]. Najtańszy pakiet kosztuje 39,99 zł. Miłej zabawy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis