MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Wampir wyssał energię z Kwiecińskiego! Pasternak wygrywa ważną walkę z Alanikiem!

FAME MMA 21: Wampir wyssał energię z Kwiecińskiego! Pasternak wygrywa ważną walkę z Alanikiem!

Za nami jedna z najważniejszych walk gali FAME MMA 21, która tego wieczora odbywa się w PreZero Arenie. W pojedynku na zasadach boksu na przeciwko siebie stanęli Alan Kwieciński i Michał “Wampir” Pasternak.

fame mma 21

Pierwotnie obaj mieli zmierzyć się z innymi rywalami. Kwieciński miał zmierzyć się z Don Kasjo, a Wampir z Pawłem Tyburskim. Problem w tym, że Tyburski na konferencji prasowej przed galą rozciął mikrofonem głowę Życińskiego, przez co wykluczył go z możliwości walki w klatce. Sam natomiast został wyrzucony z organizacji FAME MMA.

Wobec tych wydarzeń właściciele FAME MMA zdecydowali się zestawić Kwiecińskiego z Wampirem.

Walkę agresywnie zaczął Kwieciński, który od początku dynamicznie atakował Pasternaka różnymi kombinacjami. Pasternak natomiast musiał przyjąć kilka ciosów na rękawice, by się obudzić i zacząć przeciwstawiać się naporowi rywala. Kwieciński był aktywny, ale jednocześnie decydował się na dziwne reakcje na ciosy Wampira, kiedy na przykład uciekał, odwracając się jednocześnie od rywala i narażając na ciosy, których nie miał prawa widzieć.

W drugiej rundzie Pasternak trafił Kwiecińskiego mocnym sierpowym, po którym ten się zachwiał, ale po drugim ciosie, którym Wampir trafił w tył głowy, sędzia walkę zatrzymał. Kwieciński doszedł do siebie i wrócił do walki, ale Pasternak wyczuł przewagę i zaczął wyraźnie przeważać nad rywalem. Pod koniec drugiej rundy Pasternak trafił Alanika kombinacją, po której ten padł na matę i był liczony.

W trzeciej rundzie Wampir dalej przeważał nad Kwiecińskim, którego zaczynał pogrążać się w chaosie, co powodowało wyraźne zmęczenie. Pasternak często zamykał pod siatką rywala i trafiał Kwiecińskiego. Alan nie miał odpowiedzi na przewagę Pasternaka i ostatecznie przegrał decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis