MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Streamerzy zostawili zdrowie w klatce! Azdus lepszy od Dejvida!

FAME MMA 21: Streamerzy zostawili zdrowie w klatce! Azdus lepszy od Dejvida!

Kolejną walką gali FAME MMA 21, która tego wieczoru odbywa się w PreZero Arenie w Gliwicach był pojedynek streamerów. W klatce największej polskiej organizacji freakowej stanęli streamerzy: Jakub „Azdus” Matowicki i Miłosz „Dejvid” Boras.

FAME MMA 21

Obaj to debiutanci w walkach w FAME MMA. Obaj mieli swoich zwolenników. Obaj też mieli ogromną chęć na zwycięstwo w tej konfrontacji.

Któremu się to ostatecznie udało?

Walka, która toczyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach zaczęła się od kociołu od pierwszych sekund walki. Dejvid został szybko liczony po raz pierwszy, bowiem przewrócił się pod naporem ciosów Azdusa. Po wznowieniu walki obaj dalej toczyli odważną i pełną akcji walkę, aż po niecałych dwóch minutach znowu oglądaliśmy nokdaun. Tym razem liczony jednak był Azdus. Później obaj weszli w szaleńczą wymianę, po której Dejvid padł na matę. Po wznowieniu walki runda zakończyła się.

W drugiej rundzie obaj zawodnicy kontynuowali swój game plan i stawiali na atak. Atak za wszelką cenę. I choć zaczęło obu zawodnikom brakować tleniu, to nadal próbowali atakować – zarówno kopnięciami, jak i uderzeniami na głowę rywala. W tej rundzie widać było przewagę Azdusa, który zaczynał dominować Dejvida. Zwłaszcza, że ten drugi wyraźnie słabł. W końcówce walki Azdus trafił kolanem i Dejvid był liczony.

W trzeciej rundzie Dejvid trafił rywala na samym początku tej odsłony, ale później obaj walczyli już raczej w taki sposób, by zyskiwać tlen, niż go tracić. Częściej jednak trafiał Azdus i zdołał nawet znokadunować rywala po kopnięciu kolanem. Ostatecznie to Azdus lepiej zaprezentował się sędziom punktowym, którzy jednogłośną decyzją jemu przyznali wygraną po pełnych trzech rundach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis