MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Młody Ninja zdominował Mrozza, ale nie dał rady skończyć go przed czasem!

FAME MMA 21: Młody Ninja zdominował Mrozza, ale nie dał rady skończyć go przed czasem!

Po walce otwarcia fali FAME MMA 21, która zaskoczyła nieco kibiców, tym razem do klatki weszli już mężczyźni. W drugi starciu tego wieczoru na przeciwko siebie stanęli Dominik „Mrozzo” Mrozowski i Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz.

FAME MMA 21

Starcie to odbyło się w formule K-1 w małych rękawicach. Na papierze pojedynek ten zapowiadał się na bardzo emocjonujący.

Który zawodnik wyszedł z tej walki zwycięsko? TikToker czy Youtuber?

Walka zaczęła się od razu od obrotowego kopnięcia w wykonaniu Młodego Ninja. Mrozzo na początku walki raczej uciekał, ale z czasem zyskiwał odwagę na toczenie walki z silniejszym rywalem. Po niecałej minucie Mrozzo padł na matę pierwszy raz i teraz musiał bardzo uważać na uderzenia rywala. A te nadeszły bardzo szybko, bo wysokim kopnięciem Mrozzo znowu został sprowadzony na ziemię i liczony. Została nieco ponad minuta tej rundy, a Młodemu Ninja do wygranej brakowało jednego nokdaunu. Tego nokdaunu jednak ostatecznie nie oglądaliśmy i zawodnicy wyszli do drugiej odsłony tej rywalizacji.

Ta zaczęła się ponownie od zmasowanego ataku Młodego Ninja. Sobonkiewicz biegał za rywalem, trafiał go, szukał możliwości znokdaunowania i to udało się po minucie walki, kiedy to trafił Mrozza wysokim kolanem. Po powrocie do walki, Mrozzo starał się uniknąć nieuniknionego, ale padł na matę po wysokim kopnięciu po raz drugi. Młody Ninja miał wielką przewagę, ale rywal mimo tego, że cztery razy już padał na matę, to walczył dzielnie dalej.

Do trzeciej rundy Mrozzo wyszedł z dużą opuchlizną przy lewym oku i dopiero po interwencji lekarskiej dostał zgodę na kontynuowanie walki. W tej odsłonie obaj zaczęli walkę spokojnie, czekając cierpliwie na swoje szanse. Młody Ninja wiedział, że prowadzi walkę na kartach sędziów po dwóch fenomenalnych rundach, a Mrozzo nie miał już na tyle siły, by móc zmienić losy tej konfrontacji.

Ostatecznie Młody Ninja wygrał z Mrozzo decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis