MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Kaleson wykończył Guzika! Szymański nie był w stanie dalej walczyć!

FAME MMA 21: Kaleson wykończył Guzika! Szymański nie był w stanie dalej walczyć!

Trzecią walką gali FAME MMA 21 było starcie w formule bokserskiej, w którym zmierzyli się ze sobą Dominik „Kaleson” Cybulski i Jakub „Guzik” Szymański.

FAME MMA 21

Co ważne, była to pierwsza walka transmitowana w systemie PPV.

Kibice oglądający tę walkę od początku widzieli wyraźną przewagę warunków fizycznych na korzyść Kalesona, który co prawda był lżejszy od Guzika, to miał ogromną przewagę warunków fizycznych: 12 centymetrów wzrostu i 21 centymetrów zasięgu.

Jak to natomiast wyglądało już w samej walce?

Agresywniej tę walkę zaczął Guzik, który opuścił głowę i ruszył na rywala, ale szybko klicznował. Kaleson później zaczął kontrolować walkę, trafiał ambitnie walczącego rywala, a pod koniec rundy Guzik został trafiony serią Kalesona i padł na matę, zostając liczonym. To była najważniejsza akcja tej rundy.

W drugiej odsłonie Guzik zaczął wyraźnie słabnąć, a Kaleson uważnie walczył, czekając cierpliwie na swoją szansę. Ta przyszła w połowie rundy, kiedy to Guzik ponownie padł na matę po ciosach Kalesona.

Po tym nokdaunie Guzik co prawda wstał, ale nie miał już siły na kontynuowanie walki i poddał się, dając zwycięstwo Kalesonowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis