MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Greg poddał Piotra Szeligę i odniósł drugą ważną wygraną w klatce FAME!

FAME MMA 21: Greg poddał Piotra Szeligę i odniósł drugą ważną wygraną w klatce FAME!

Kolejną walką – wobec problemów ze skupieniem się Kaczora BRS i niedopuszczeniem go do walki przez sędziego – podczas gali FAME MMA 21 było starcie w formule MMA, w którym zmierzyli się Piotr „Szeli” Szeliga i Grzegorz „Greg” Gancewski.

fame mma 21

Szeliga to popularny już freak fighter, próbujący teraz swoich sił jako streamer. Greg natomiast jest twitterowiczem i byłym etatowym pracownikiem niemieckich zakładów, najprawdopodobniej produkcyjnych.

Obaj natomiast lubią się bić i obaj chcieli pokazać swoje umiejętności kibicom zgromadzonym w PreZero Arenie w Gliwicach.

Walka zaczęła się nieco elektrycznie. Greg był uważny, skupiony, wyczekujący, a Szeliga orbitował wokół Grega, licząc na to, że ten dłużej mrugnie niż zwykle, by móc zaatakować z zaskoczenia. Po chwili jednak Greg ruszył po obalenie, ale Szeliga trzymał się siatki i nie dał się obalić. Po otrzymaniu ostrzeżenia od sędziego, Szeglia po wznowieniu już walki otrzymał także od Grega wysokie kopnięcie, ale stał dalej na nogach i nie dał się przewrócić rywalowi.

W drugiej rundzie Greg dalej próbował obalić Szeligę, ale ten z premedytacją trzymał się siatki, za co tym razem został ukarany odjęciem punktu. Po wznowieniu walki zza placów Szeligi, Greg szybko zapiął duszenie i zmusił Szeligę do poddania się przed czasem.

Kolejna ważna wygrana Grega w klatce FAME MMA!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis