MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Wiewiór pokonał Tańculę! Pewny awans do półfinału podwójnego mistrza!

FAME MMA 20: Wiewiór pokonał Tańculę! Pewny awans do półfinału podwójnego mistrza!

Za nami druga walka ćwierćfinałowa w turnieju o dwa miliony złotych, który jest częścią dzisiejszej jubileuszowej gali FAME MMA 20, która odbywa się w Krakowie w miejscowej Tauron Arenie. Tym razem w klatce zameldowali się Arkadiusz Tańcula oraz Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka.

FAME MMA 20

Przypominamy, że walki turniejowe odbywają się w formule K-1 w małych rękawicach. Pierwszy półfinalistą w turnieju został Amadeusz Ferrari Roślik, który wygrał starcie z Krychą UFC przez dyskwalifikację rywala.

FAME MMA 20 PPV

Lepiej w tę walkę wszedł Wiewiór. To podwójny mistrz FAME MMA trafiał w głowę Tańculi i szybko posłał go na deski. Tańcula po wyliczeniu zdecydował się kontynuować walkę, ale jednocześnie miał wyraźny respekt do umiejętności Wiewiórki. Arkadiusz Tańcula szukał głowy Wiewióra, próbował wykorzystać lepszy zasięg, ale mądrze walczący rywal nie pozwalał mu rozwinąć skrzydeł. Pod koniec walki, czyli pod koniec pięciu minut pojedynku Tańcula zaczął spychać Wiewiórkę i szukał jego głowy, ale nie potrafił wyrządzić mu krzywdy.

Ostatecznie walka ta dotrwała do końcowego gongu i jako zwycięzcę wskazano Wiewióra!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis