MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Wiewiór pierwszym finalistą! Pokonał Ferrariego w półfinale!

FAME MMA 20: Wiewiór pierwszym finalistą! Pokonał Ferrariego w półfinale!

Zaczynamy półfinały w turnieju o dwa miliony złotych podczas gali FAME MMA 20. W pierwszej walce o finał całej zabawy zmierzyli się ze sobą Amadeusz Ferrari Roślik i Maksymilian Wiewiór Wiewiórka.

FAME MMA 20

Ferrari w pierwszej walce przeszedł Krychę UFC, który dwukrotnie go sfaulował kopnięciami w krocze, przez co został zdyskwalifikowany z turnieju.

Wiewiór z kolei w ćwierćfinale okazał się lepszy od Arkadiusza Tańculi, którego pokonał decyzją sędziów.

Przed tą walką warto zaznaczyć także, iż Ferrari i Wiewiór aktualnie mają medialny konflikt.

FAME MMA 20 PPV

Już pierwszy cios Wiewióra w walce trafił w szczękę Ferrariego, który momentalnie poczuł respekt przed rywalem. Po chwili wyczekiwania się nawzajem obu zawodników, Ferrari wyprowadził mocny sierpowy, można powiedzieć, że swoją firmówkę, ale chybił. Wiewiórka natomiast walczył bardzo uważnie, czekał na swój moment i nie przestraszył się nawet wtedy, kiedy Ferrari ruszył na niego z całym impetem, jakby chciał go przewrócić. Ferrari zaczął nieuważnie atakować Wiewióra i przy szarżach trafiał go głową, za co otrzymał od sędziego ostrzeżenie. Pod koniec walki Ferrari ruszył już z całym impetem ze swoimi obszernymi sierpami, ale Wiewiórka nie dał sobie zrobić krzywdy. W ostatnich sekundach walki to Wiewiór zdołał kilkukrotnie trafić Ferrariego.

Ostatecznie walka zakończyła się po pięciu minutach i decyzją sędziów jako wygranego wskazano Wiewióra!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis