MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Tuszol deklasuje Jakuba Koseckiego! Kosa musi się pogodzić z rekordem 0:1

FAME MMA 20: Tuszol deklasuje Jakuba Koseckiego! Kosa musi się pogodzić z rekordem 0:1

Kolejną walką gali FAME MMA 20, która tego wieczora odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie było starcie dwóch różnych światów. Świata streamingu ze światem piłkarskim. Tym razem w walce w formule K-1 w małych rękawicach zmierzyli się ze sobą Jakub “Kosa” Kosecki oraz Łukasz “Tuszol” Tuszyński.

FAME MMA 20: Tuszol deklasuje Jakuba Koseckiego

Starcie to było jednym z najważniejszych podczas całej gali FAME MMA 20, bowiem do końca całej imprezy zostały dwie walki plus rozstrzygnięcia turniejowe.

Który zawodnik w tej konfrontacji okazał się lepszy?

FAME MMA 20 PPV

Dla obu tych zawodników starcie w klatce na gali FAME MMA 20 było debiutem w sportach walki.

Walka ta była pokazem ogromnej energii obu zawodników. Abstrahując już od umiejętności zawodników, to Kosecki lepiej wszedł w tę walkę, był agresywniejszy, nacierał na rywala, ale Tuszol przetrwał i kopnięciami najpierw zastopował zapędy Koseckiego, a potem przejął inicjatywę.

Po kilku kombinacjach powalił Kosę na matę po raz pierwszy. Po wznowieniu walki Kosecki miał ogromne problemy, by dojść do siebie. Drugie liczenie było po ciosach w stójce, kiedy Kosa jeszcze nie padł na matę. Jednak po wznowieniu walki Tuszol ponownie posłał Koseckiego na matę i zakończył walkę przed czasem!

Wielka wygrana Tuszola na FAME MMA!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis