MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

FAME MMA 20: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 20. Jubileusz czas zacząć! Kiedy organizacja FAME przecierała szlaki na zupełnie nieznanych wodach, kto wówczas zakładał, że osiągnie tak gigantyczny sukces? Przyszedł ten moment, w którym federacja przekroczy kolejny krok milowy w swojej dotychczasowej historii. Przyszedł czas na FAME MMA 20 – 10 lutego, Kraków, Tauron Arena. Musicie to zobaczyć! Galę FAME MMA 20 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

FAME MMA 20 jak oglądać
Foto: FAME MMA

FAME MMA 20 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME 20: Gdzie oglądać?

Kasjusz Życiński w wielkim stylu powraca do organizacji FAME, gdzie na dzień dobry przywita go Michał Baron, jeden z włodarzy największej freakowej federacji w Europie. Warto dodać, że będzie to rewanż za starcie sprzed kilkunastu miesięcy.

Idący jak burza Marcin Majkut przetestuje odporność na ciosy Dariusza Kaźmierczuka. „Daro Lew” głęboko wierzy, że jest w stanie być tym pierwszym, który zdoła pokonać „Xayoo”.

Paulina Kozłowska vs. Marta Błoch – czyli starcie dwóch byłych członkiń legendarnej Ekipy. Dla obu pań będzie to debiut w klatce, więc powinniśmy zobaczyć wyrównany i ciekawy pojedynek.

Jeden jest piłkarzem, a drugi streamerem. Co ich zatem łączy? Obaj spotkają się w oktagonie, aby sprawdzić swoje umiejętności w zupełnie nowej dyscyplinie. Kto Waszym zdaniem wygra. „Tuszol” czy Jakub Kosecki?

Największa oraz najbardziej wyczekiwana atrakcja całego wydarzenia. 8-osobowy turniej o dwa miliony złotych, w którym udział wezmą: Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tanćula, Adrian Polak, Dawid Malczynśki, Krystian Wilczak, Josef Bratan, Maksymilian Wiewiórka i Filipek.

„Wampir” żądny jest krwi. Michał Pasternak zapoluje na kolejną skórę, tym razem Normana Parkę. To może być bowiem jedna z najkrwawszych walk w historii organizacji! Jednym słowem – wojna.

FAME: Cena, ile kosztuje?

Gala FAME MMA 20 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali. Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w jakości 1080p (FULL HD) i możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę FAMEMMA.TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis