MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

FAME MMA 20 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

FAME MMA 20 PPV. To już dziś! Jubileuszowa gala organizacji FAME, na której zobaczymy m.in. turniej o dwa miliony złotych! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

FAME MMA 20 PPV
Foto: FAME MMA

FAME MMA 20 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME MMA 20: Kiedy gala?

W daniu głównym Michał „Boxdel” Baron skrzyżuje rękawice z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Pierwsze starcie zakończyło się wygraną Kasjusza, a jak będzie tym razem? Kto waszym zdaniem wygra?

Piotr Szeliga podejmie się szalonego wyzwania. Popularny „Szeli” podczas pojedynku z Natanem Marconiem będzie mógł korzystać wyłącznie z jednej ręki. Czy zdoła pokonać swojego największego wroga? Przekonamy się wkrótce!

FAME: Gdzie oglądać?

Najmocniejsze sportowo zestawienie w historii freak-fightów? Walka Michała Pasternaka z Normanem Parkiem zapowiada się na bardzo wyrównany i krwawy bój. Oczywiście!

Turniej o dwa miliony złotych! Ośmiu śmiałków stanie do walki o niebotyczną sumę pieniędzy. Po pierwsze czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Po drugie, kto nie lubi oglądać walk o dużą stawkę? To trzeba zobaczyć!

Pojedynek, który z pewnością zainteresuje młodszych odbiorców, czyli „Murcix” kontra Paulina Kozłowska. Czas wyłonić, kto jest najlepszą zawodniczką w szeregach EKIPY. W końcu!

Tomasz Olejnik wrócił do federacji FAME. Ostatnio pokazał ogromny charakter, za co otrzymał kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności. Pytanie tylko, czy zdoła ją wykorzystać?

„Daro Lew” idzie po kolejną wygraną! Łatwo nie będzie, bo Marcin Majkut ma podobne plany. Tu może wydarzyć się absolutnie wszystko! Jednym słowem – ogień.

„Tuszol” czy Jakub Kosecki? Z pewnością jeden ma za sobą bogatą karierę piłkarską, a drugi ogromne wsparcie Bungee. Zobaczymy, co bardziej pomaga w klatce.

FAME MMA 20: Data, miejsce, godzina

Gala FAME MMA 20 już dzisiaj w krakowskiej Tauron Arenie! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

FAME MMA 20: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis