MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Nokdaun zdecydował! Josef Bratan po bliskiej walce pokonał Malczyńskiego!

FAME MMA 20: Nokdaun zdecydował! Josef Bratan po bliskiej walce pokonał Malczyńskiego!

Drugim półfinałem w ramach turnieju o dwa miliony złotych na gali FAME MMA 20 było starcie zawodników o najlepszych warunkach fizycznych w stawce turniejowej – Dawida Malczyńskiego z Josefem Bratanem.

FAME MMA 20: Nokdaun zdecydował! Josef Bratan po bliskiej walce pokonał Malczyńskiego!

Na zwycięzcę tego starcia w finale czeka już Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, który w pierwszym półfinale pokonał decyzją sędziów Amadeusza Ferrariego Roślika.

Przypominamy, że w ćwierćfinałach Malczyński pokonał decyzją sędziów rapera Filipka, a Josef Bratan pokonał przed czasem Adriana Polaka Polańskiego.

FAME MMA 20 PPV

Obaj zawodnicy bardzo uważnie zaczęli tę półfinałową rywalizację, bezpiecznie serwując pierwsze ciosy i kopnięcia. Po nieco ponad trzech minutach sędzia klatkowy przywołał zawodników i zachęcił ich do toczenia efektowniejszej walki. Po reprymendzie Bratan ruszył z kombinacją, która obudziła nieco fanów, ale szybko się z niej wycofał. Do końca walki, czyli do końca pięciu minut walki obaj uważnie obserwowali poczynania rywala, ale Bratanowi udało się posadzić na matę Malczyńskiego, czym wygrał ten półfinał!

Josef Bratan drugim finalistą turnieju o dwa miliony złotych!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis