MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Malczyński lepszy od Filipka w turnieju! Obaj padali na matę po ciosach rywala!

FAME MMA 20: Malczyński lepszy od Filipka w turnieju! Obaj padali na matę po ciosach rywala!

Kolejną walką ćwierćfinałową w turnieju o dwa miliony złotych podczas gali FAME MMA 20 było starcie między Dawidem Malczyńskim a raperem Filipem “Filipkiem” Marcinkiem.

fame mma 20
Foto: FAME MMA 20: Malczyński lepszy od Filipka w turnieju

Walki turniejowe podczas FAME MMA 20 odbywają się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pierwszymi półfinalistami podczas tego turnieju są już: Ferrari i Wiewiór.

Teraz czekamy na kolejnego półfinalistę.

FAME MMA 20 PPV

Wyraźna przewaga warunków fizycznych była aż nazbyt widoczna. Już po niecałej minucie rozpoznania, Malczyński potężnym podbródkowym posłał Filipka na deski po raz pierwszy. Wydawało się, że kolejne nokdauny to jedynie kwestia czasu. Filipek próbował się odpłacić, wyprowadzał potężne sierpowe, ale były one zbyt krótkie, by dojść do twarzy Malczyńskiego. W połowie walki Filipek drugi raz padł na matę po ciosach Malczyńskiego. Zakończenie walki przed czasem wisiało już na włosku. Malczyński ruszył na Filipka, ale popełnił błąd, wszedł w otwartą wymianę i sam znalazł się na macie po jednym z ciosów rywala. Na minutę przed końcem walki Malczyński trafił mocnym kopnięciem w… krocze Filipka i znowu oglądaliśmy chwilową przerwę w rywalizacji. Filipek jednak szybko wrócił do walki i chciał ją dokończyć. Pod koniec walki Marcinem postawił wszystko na jedną kartę i odważnie szedł do przodu. Malczyński tylko kontrował uderzeniami w rywala i ostatecznie walka ta dotrwała do decyzji.

A ta powędrowała w stronę Dawida Malczyńskiego, który zameldował się w półfinale turnieju na FAME MMA 20.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis