MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 20: Kozłowska wyraźnie lepsza od Murcix! Popsuła wiele kuponów kibicom!

FAME MMA 20: Kozłowska wyraźnie lepsza od Murcix! Popsuła wiele kuponów kibicom!

Podczas gali FAME MMA 20 chwilowo odpoczywamy od rywalizacji turniejowej i oglądamy super fighty. W jedynej walce pań w karcie walk krakowskiej gali zmierzyły się ze sobą Marta “Murcix” Błoch oraz Paulina Kozłowska .

FAME MMA 20

Walka ta odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli teoretycznie gwarantowała największe fajerwerki stricte uderzeniowe.

FAME MMA 20 PPV

I faktycznie obie zawodniczki starały się zarówno kopać, jak i uderzać. Aktywniejsza w swoich poczynaniach wydawała się być Kozłowska, której ciosy robiły większe wrażenie na rywalce, niż odwrotnie. Murcix była nieco zaskoczona agresywną postawą Pauliny Kozłowskiej.

W drugiej odsłonie Kozłowska znowu była stroną dyktującą warunki w walce. Murcix często się cofała i uciekała od walki, ratując się przed kolejnymi ciosami. Jednak wyraźnie lepsza w tej walce była Kozłowska.

W trzeciej odsłonie Murcix musiała znokautować rywalkę, żeby myśleć o ewentualnej wygranej. I chęć tej wygranej było widać w tej odsłonie, ale Błoch nie była w stanie – mimo licznych prób – zagrozić Kozłowskiej w odniesieniu zwycięstwa w tej walce.

I tak się stało – Paulina Kozłowska wygrywa na FAME MMA 20!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis