Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBez kategoriiFAME MMA 16: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME MMA 16: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 16 już tuż tuż! Kolejna gala największej freak fightowej organizacji zawita tym razem do Gliwic. FAME MMA 16: Gdzie oglądać? Kiedy gala? W tym artykule wszystko wyjaśniamy. Warto dodać, że walką wieczoru tej gali jest starcie pomiędzy “Trombą” a Marcinem Dubielem.

FAME MMA 16: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV
Foto: FAME MMA 16: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Gala Fame MMA 16 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Fame MMA 16: Kiedy gala?

Widowisko, na którym zobaczymy aż 9 pojedynków odbędzie się 5 listopada w Gliwicach. Gala rozpocznie się od starcia Radosława „Wiejskiego Koksa” Paszko z kontrowersyjnym Natanem „Bógiem Estetyki” Marcońem.

Kolejnym pojedynkiem będzie jedyna walka Pań na FAME MMA 16, zmierzą się w niej dobrze znana Marta „Martirenti” Rentel z zaczynającą swoją przygodę z frikowym MMA Wiktorią Jaroniewską. Obie Panie prezentują dość widowiskowy styl, więc – fajerwerki gwarantowane.

FAME MMA 16: Gdzie oglądać?

W kolejnym starciu wystąpi popularny streamer Szymon Besser, który podejmie rekawice z innym streamerem Dawidem “Dzinoldem” Rzeźnikiem.

Następnie zobaczymy jedyną walkę w K1 na gali. Zmierzą się w niej groźny “Daro Lew” Kazimierczuk z raperem Filipkiem, który mówił przed tym starciem, że gaża za walkę pozwoliła mu rzucić pracę i skupić się w 100 procentach na przygotowaniach do walki.

FAME MMA: Data, miejsce, godzina

W Gliwicach nie zabraknie najbardziej kontrowersyjnych postaci freak fightów, którymi są Amadeusz Ferrari i Mariusz “Hejter” Słoński, natomiast Jacek Murański podejmie rękawice z członkiem abstra TV, Robertem Pasutem. Start gali o godzinie 20.

FAME MMA 16: Transmisja w PPV

Walka wieczoru to pojedynek dwóch bardzo popularnych postaci, którzy są znani z youtube. “Tromba” z rozwiązanej ekipy Friza zmierzy się z Marcinem Dubielem. Pierwszy z nich zdradził ostatnio ile wydaje na przygotowania do walki i jest to zawrotna kwota ponad 100 tysięcy złotych! Jak sam przyznaje, jak coś robi to jest na tym skupiony w 100 procentach. Dostęp do FAME MMA 16 PPV można kupić TUTAJ!.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis