MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 22 na Stadionie Narodowym! Takiej gali jeszcze nie było!

FAME 22 na Stadionie Narodowym! Takiej gali jeszcze nie było!

FAME po raz kolejny udowadnia, że w swojej branży nie ma sobie równych. Federacja jako pierwsza w historii freak fightów zorganizuje galę na PGE Narodowym. Wydarzenie na największym stadionie w Polsce odbędzie się już 31 sierpnia tego roku.

FAME 22 na Stadionie Narodowym! Takiej gali jeszcze nie było!
Foto: FAME MMA

Długo wyczekiwany moment

Gala FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. To niewątpliwie wielka niespodzianka dla wszystkich kibiców. Fani freak fightów od niemal czterech lat żywo reagowali na każdą plotkę na temat możliwości zorganizowania gali FAME na największym obiekcie w Polsce. Federacja przez dłuższy czas bardzo dyplomatycznie wypowiadała się na ten temat, ale dziś z dumą może ogłosić, że FAME 22 na PGE Narodowym staje się faktem.

  • Trudno słowami opisać naszą radość. Mniej więcej sześć lat temu odbyła się gala FAME 1 w Koszalinie. Gdyby w tamtym momencie ktoś mi powiedział, że w 2024 roku zorganizujemy galę na PGE Narodowym, nie uwierzyłbym. Teraz jesteśmy jednak już zupełnie inną marką. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim współpracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam się tak rozwijać i realizować nie tylko cele biznesowe, ale również nasze wielkie marzenia. – komentuje współwłaściciel federacji FAME Krzysztof Rozpara.

Takiej gali jeszcze nie było!

Federacja przygotowała wiele niespodzianek, które sukcesywnie będą ogłaszane w najbliższym czasie. Bez względu na pogodę już teraz możemy być pewni, że dzięki FAME to będzie najgorętsze zakończenie wakacji od wielu lat!

Bilety do nabycia już od 10 czerwca 2024 r. na platformie famemma.tv.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis