MMA PLBoxdelFabijański na konferencji: Boxdel wiedział, że ja go obleję wodą, to było wszystko ustawione!

Fabijański na konferencji: Boxdel wiedział, że ja go obleję wodą, to było wszystko ustawione!

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą FAME MMA 19, która już w sobotę odbędzie się w Krakowie. Na drugim panelu doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Sebastianem Fabijańskim, a Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem. Będzie to jeden z pojedynków nadchodzącej gali.

Fabijański

Warto zaznaczyć, że Fabijański w pewnym momencie stwierdził, że w freak fightach nie mają zasad. Na te słowa szybko postanowił zareagować jeden z właścicieli Wojciech Gola, który był mocno zdenerwowany na wypowiedź aktora. Przy okazji Gola zaznaczył i przypomniał Fabijańskiemu, że to właśnie on wkręcił go do freakowej organizacji.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Fabijański w tym pojedynku będzie chciał zmazać wrażenie z debiutu w freak fightach. Sebastian przegrał wtedy szybko przed czasem z ”Wac Toją”.

Sebastian Fabijański: Mogę wyłożyć karty na stół!

Sebastian Fabijański na konferencji FAME MMA 19 postanowił wrócić pamięcią do programu, w którym oblał Michała ”Boxdela” Barona. Aktor zapewnia, że ta sytuacja była ustawiona. ”Boxdel” szybko skomentował słowa Fabijańskiego.

Sebastian Fabijański: Ja to wszystko traktuje jak pewnie rodzaj teatru i tyle. A to, że ktoś to traktuje super serio no wiesz… będąc szczerym to proszę bardzo mogę wyłożyć karty na stół. Boxdel wiedział, że ja go obleję wodą, to było wszystko ustawione, więc błagam panowie.      

Boxdel: Akurat jeżeli chodzi o oblanie wodą no to Seba mi mówił ”jakbym Cię tak oblał wodą to byłbyś zły?”. Ja mówię ”lepiej nie oblewaj”.    

Sebastian Fabijański: Nie to było w tracie kręcenia trailera przy Andrzeju i Rafale powiedziałeś, że ”a no spoko to nie jest dla mnie takie złe pijarowo to okey”.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis