MMA PLNajnowszeEwelina WoźniakEwelina Woźniak nowym nabytkiem organizacji KSW! Wiemy kiedy zadebiutuje

Ewelina Woźniak nowym nabytkiem organizacji KSW! Wiemy kiedy zadebiutuje

Świetna wiadomość została ogłoszona podczas trwającej gali KSW 88 w Radomiu. Nowym nabytkiem największej polskiej organizacji została Ewelina Woźniak (7-2). Wiemy kiedy dojdzie do debiutu “The Mad Queen” w KSW.

Woźniak

30-latka ostatnie swoje pojedynki toczyła w organizacji Ares FC. W debiucie była przegrana z Marią Silvą, która jest aktualnie w KSW. Niewykluczone, że Polka w przyszłości stanie przed szansą rewanżu. Ewelina szybko wygrała z reprezentantką Rosji, a w ostatniej walce stanęła przed szansą mistrzowską. Polka ostatecznie w czwartej odsłonie musiała uznać wyższość Ivany Petrović. Norweżka po tej wygranej przeszła do organizacji KSW. 

Ewelina na swoim koncie ma już ważne zwycięstwa. Warto przypomnieć o efektownym nokaucie w starciu z Anitą Bekus czy zwycięstwo na punkty z doświadczoną Karoliną Wójcik.

Wiemy kiedy dojdzie do debiutu!

Oficjalnie Ewelina Woźniak (7-2) w największej organizacji w naszym kraju. Do debiutu dojdzie dwudziestego stycznia na gali KSW 90 w Warszawie. Już niebawem poznamy przeciwniczkę Eweliny.

W main evencie zobaczymy Arkadiusza Wrzoska. Znany polski kick-boxer przed własną publicznością stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie w MMA. Pogromca Badra Hari skrzyżuje rękawice z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem (12-5-1) z Chorwacji.

Zapowiedziano również kolejny start w KSW – Radosława Paczuskiego (5-2), który będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po przegranej z Michałem Materlą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis