MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiEskiev przed XTB KSW 77: Nic mnie nie zatrzyma. On jest numerem jeden

Eskiev przed XTB KSW 77: Nic mnie nie zatrzyma. On jest numerem jeden

Lom-Ali Eskiev to czołowy zawodnik wagi piórkowej Federacji KSW. Swoją najbliższą walkę stoczy już 17 grudnia na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice. Będzie to bardzo mocne zakończenie roku przez polskiego giganta.

XTB KSW 77

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice

Eskiev skrzyżuje rękawice z Danielem Rutkowskim, a zwycięstwo w tej walce najprawdopodobniej da wygranemu miejsce w walce o pas mistrzowski dywizji do 66 kg.

Eskiev pewny siebie przed XTB KSW 77

Do walki Rutkowski vs Eskiev pierwotnie miało dojść na gali KSW 73, ale wówczas Eskieva dopadła choroba i musiał się z tego starcia wycofać. Teraz jednak jest przekonany, że do tej konfrontacji dojdzie i to on wyjdzie z niej zwycięsko:

“Wygląda jednak na to, że walka jest nam pisana, więc do niej dojdzie. Teraz już nic mnie nie zatrzyma. On jest numerem jeden, a ja numerem dwa. Będę gotów na sto procent i to będzie problem dla „Rutka”.

Chcę z nim powalczyć w stójce. Na hali będzie bardzo dużo ludzi, mnóstwo gwiazd. Dlatego chcę pokazać świetny bój. Zrobię wszystko, żeby nie zawieść fanów, którzy trzymają za mnie kciuki. Jeśli trafię go pierwszy, on od razu pójdzie po obalenie.”

Powyższy cytat pochodzi z oficjalnej strony Federacji KSW.

Zapowiedź tej walki:

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis