MMA PLBez kategoriiElite XC 26 lipca na CBS: Jake Shields vs. Nick Thompson

Elite XC 26 lipca na CBS: Jake Shields vs. Nick Thompson

jakeshields-nickthompson.jpg

Nick “The Goat” Thompson (36-9-1) będzie przeciwnikiem Jake’a Shieldsa (20-4-1) w walce o tytuł wagi pół-średniej podczas gali Elite XC 26 lipca transmitowanej przez CBS.

Thompson wychodzi do walki z Shieldsem po 12 zwycięstwach z rzędu (ostania porażka z Karo Parisyanem na UFC 59), większość z nich odniósł “The Goat” podczas gal Bodog gdzie zdobył tytuł mistrzowski, pokonał między innymi Marka Weira i wschodzącą gwiazdę Dream Eddiego Alvareza. Ostanie dwie walki stoczył w Japonii na Sengoku.

Jake Shields miał walczyć ostatnio z Drew Ficketem. Elite XC zorganizowało dwa podejścia do tego pojedynku ale ciągle przeszkadzały kontuzję. Wygląda na to, że Fickett stracił szansę na tą walkę i zostanie skreślony z listy zawodników Elite XC za nieprofesjonalne podejście do sprawy (jego ostania kontuzja była spowodowana zbyt krótkimi odstępami między walkami).

To bardzo dobra wiadomość, która stawiam może dać lipcowi miano najlepszego miesiąca dla MMA w tym roku. Mamy już UFC 86: Jackson vs. Griffin, Affliction: Banned, UFC Fight Night 14, Dream 5: Lightweight Grand Prix Final i takie walki jak Fedor- Sylvia, Jackson – Griffin, debiut Spidera w LHW, powrót weteranów Pride do prawdziwego MMA i wiele wiele innych a teraz klaruje nam się kolejna wspaniała noc z MMA, rozpiska Elite XC: Unfinished Business na razie prezentuje się następująco:

  • Robbie Lawler vs. Scott Smith (o pas wagi średniej)
  • Jake Shields vs. Nick Thompson (o pas wagi pół-średniej)
  • Antonio Silva vs. TBA
  • Shayna Baszler vs. TBA
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis