MMA PLEuropean Fight MastersEFM 3: wyniki – Marcel Grabiński zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie Mateusza Piskorza

EFM 3: wyniki – Marcel Grabiński zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie Mateusza Piskorza

W co-main evencie gali EFM 3 w Dortmundzie Mateusz Piskorz i Marcel Grabiński zmierzyli się w walce o mistrzowski pas wagi półśredniej. Walka ta zakończyła się dyskwalifikacją Grabińskiego, który równo z końcową syreną w pierwszej rundzie zadał nielegalne kopnięcie kolanem.

Walka zaczęła się bardzo agresywnie. Zawodnicy najpierw nie przybili sobie piątek przed rozpoczęciem starcia, a potem się zaczęło uskutecznianie złej krwi. Mateusz Piskorz ruszył na rywala, Marcel Grabiński próbował uspokoić starcie i odeprzeć napór przeciwnika. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach mu się to udało.

Potem oglądaliśmy typową walkę, w której jeden chciał drugiemu zadać jak największą krzywdę. Ta wydarzyła się równo z końcową syreną pierwszej rundy. Wówczas Grabiński wyprowadził nielegalne kolano na głowę Piskorza, którym znokautował “Juhasa”. Ten nie był w stanie kontynuować pojedynku, a sędzia klatkowy Łukasz Bosacki zdyskwalifikował Grabińskiego.

Brak opisu.
Brak opisu.

Zobacz także:

EFM 3 z udziałem Michała Materli – wyniki

Komplet wyników gali EFM 3, która odbywa się w Dortmundzie.

MB Boxing Night 7: Wyniki na żywo

Od godziny 20:00 ruszyła kolejna gala boksu organizowana przez Mateusza Borka. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Robert Parzęczewski oraz Sladnan Janjanin. Zapraszamy do relacji na żywo z tego wydarzenia.