MMA PLNajnowszeKSWDyrektor sportowy KSW zdradza na jaki wynik PPV liczą przy dzisiejszej gali EPIC!

Dyrektor sportowy KSW zdradza na jaki wynik PPV liczą przy dzisiejszej gali EPIC!

Już dziś odbędzie się dodatkowa gala największej organizacji w naszym kraju. Mowa o evencie KSW EPIC, gdzie zobaczymy walkę w różnych formułach walki – wydarzenie będzie transmitowane w usłudze PPV. Dyrektor Sportowy KSW – Wojsław Rysiewski zdradził na jaki wynik PPV liczą.

Rysiewski

W main evencie zobaczymy walkę legend w formule bokserskiej. Mamed Khalidov chce podjąć nowe wyzwanie i spróbować się w nowej dla siebie rywalizacji. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zmierzy się z byłym mistrzem świata Tomaszem Adamkiem.

Dziś także poznamy nowego mistrza w kategorii półciężkiej, którego wyłoni naprawdę świetnie zapowiadający się turniej.

Dyrektor Sportowy KSW zabiera głos!

Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyjawił na jaki wynik PPV liczą w przypadku dzisiejszej gali KSW EPIC.

Wojsław Rysiewski: Pewnie podobnie jak Martin.

Mariusz Olkiewicz: Czyli 100 tysięcy porażka. To liczmy 150 czy 200 tysięcy to realny scenariusz?

Wojsław Rysiewski: Myślę, że tak. Znam wyniki Mameda z przeszłości i też wiem ile osób ogląda galę w Viaplay – tu jest nawet cena niższa. Wiadomo to jest trochę co innego jakby subskrypcja w serwisie, a PPV, ale widząc jakie jest zainteresowanie w tej chwili, w ostatnim tygodniu, biorąc pod uwagę jak duże to są nazwiska, jak mocno zaangażował się Canal+ (…) Nic nie wskazuje na to, aby Mamed miał zrobić gorszy wynik niż zwykle.

Wspomniana wypowiedź i cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis