DYNAMITE !! 2009! – konferencja prasowa

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Dynamite!! 2009! Uczestniczyli na niej zawodnicy DREAM w składzie: Kazushi Sakuraba, Hayato “Mach” Sakurai, Katsuyori Shibata, Hideo Tokoro, Hiroyuki Takaya, Shinya Aoki. Zawodnicy SENGOKU: Hidehiko Yoshida, Kazuo Misaki, Hiroshi Izumi, Sanae Kikuta, Akihiro Gono, Kazunori Yokota, Mizuto Hirota, Masanori Kanehara, Eiji Mitsuoka, Yoshihiro “KISS” Nakao. Oraz zawodnik K1 Kazushisa Watanabe. Sakuraba tradycyjnie wystąpił w masce przedstawiając się jako Hikari Shinji, żądając walki w Kidem, do tej walki jednak raczej nie dojdzie, tego samego chcą również Hideo Tokoro oraz Watanabe (o czym wspomnieli na konferencji tuż przed Sakurabą). Akihiro Gono chce natomiast walki z Sakurai’em.

„Nie chcecie zobaczyć jak nokautuję Alvareza?”

– zabrał głos Mizuto Sirota, można się domyślać, że chciałby z nim zawalczyć.

Promotor DREAM Keiichi Sasahara powiedział, że zasady, kategorie wagowe oraz walki zostały już przedyskutowane. Póki co wiemy, że gala odbędzie się 31.12.2009 w Saitama Super Arena in Saitama, wstępna rozpiska wygląda następująco:

K1 Max Fight: Masato vs. Andy Souwer

Super Houlk Tournament Final: Minowaman vs. Sokoudjou

Oczekiwana jest walka pomiędzy złotymi medalistami olimpijskimi w judo: Satoshi Ishi a Hidehiko Yoshida. Ishi nie był obecny na konferencji, ponieważ obecnie jest w Las Vegas gdzie trenuje. Dotarła video wiadomość od niego w której powiedział: „Yoshida, proszę bądź delikatny na Dynamite”. Podczas konferencji Yoshida mówił, że nie wie z kim będzie walczył, jednak Szef Fighting and Entertainment Group – Sadaharu Tanigawa potwierdził, że dojdzie do walki obu judoków oraz konfrontacji DREAM vs. SENGOKU. Zapowiedziano podwójny main event: Ishi vs. Yoshida oraz ostatnią walkę w karierze Masato Kobayashi. Wszystkie walki mają być ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni.

dop DDZ: mogę tylko dodać, że menadżer WVR zapewnił o organizacji gal Sengoku w następnym roku.

źródło: Nightmare of Battle

Możliwość komentowania jest wyłączona.