MMA PLNajnowszePRIDEDwayne Johnson był bliski przejścia do MMA! ”The Rock” chciał walczyć w organizacji PRIDE!

Dwayne Johnson był bliski przejścia do MMA! ”The Rock” chciał walczyć w organizacji PRIDE!

To jest ciekawa informacja. Okazuje się, że popularny Dwayne Johnson był naprawdę bliski przejścia do mieszanych sztuk walki. ”The Rock” w programie The Joe Rogan Experience wyjawił, że chciał walczyć w organizacji Pride. Amerykanin podkreśla, że w tych czasach mówiło się o wielkich zarobkach w Japonii.

Johnson

51-latek to przede wszystkim popularny aktor. Możecie go dobrze znać z takich filmów jak ”Szybcy i wściekli”, ”San Andreas”, czy chociażby ”Gang z boiska”.

”The Rock” jest dużym fanem mieszanych sztuk walki. Dwayne często obserwuje gale największej organizacji na świecie.

Johnson: Rozmawiałem wtedy z żoną…

Dwayne Johnson w programie The Joe Rogan Experience wyjawił, że był bliski przejścia do MMA. ”The Rock” myślał wtedy o walkach w legendarnej organizacji Pride.

97, wciąż jeździłem do LA i ćwiczyłem. Przechodziliśmy przez wszystkich facetów MMA. PRIDE właśnie otworzyło się w Japonii. Zacząłem widzieć tych wszystkich facetów MMA przechodzących do PRIDE. W tamtym czasie zarabiałem $150,000 dolarów walcząc 235 dni w roku. Policz sobie, ile zarabiasz na jednym pojedynku. Zaczęliśmy słyszeć “Ci faceci w PRIDE zarabiają $250,000, $350,000, $500,000″. Pomyślałem wtedy ”Chyba nie uda mi się w WWE. Ludzie wygwizdują mnie na arenach. Nie mogę być sobą. Każą mi się uśmiechać, a ja nie chcę się uśmiechać. To nie jest to kim jestem” (…) Zaczynam rozmawiać z Kenem Shamrockiem, zaczynam rozmawiać z Markiem Kerrem, ”opowiedz mi o PRIDE”. W mojej głowie pojawił się pomysł “może powinienem trenować MMA, iść do PRIDE i zarabiać prawdziwe pieniądze i nie muszę się uśmiechać”. Będę miał przewalone, wywalę sobie jedno płuco (śmiech), ale jeśli znajdę odpowiedniego trenera i będę trenował…. Mam to wszystko w głowie. Rozmawiałem wtedy z żoną “Myślę, że to jest droga. Mogę zarobić prawdziwe pieniądze, podczas gdy ci fani wygwizdują mnie za 150 tysięcy dolarów”.

Wspomniana wypowiedź: 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis