MMA PLNajnowszeBoksDuże wyróżnienie! Mistrz Beterbijew do hitowej walki przygotowuje się z dwoma Polakami!

Duże wyróżnienie! Mistrz Beterbijew do hitowej walki przygotowuje się z dwoma Polakami!

Artur Beterbijew (20-0, 20 KO) mistrz świata WBC, WBO i IBF wagi półciężkiej już w czerwcu stoczy hitowy i wyczekiwany pojedynek. Rosjanin do walki przygotowuje się z dwoma naszymi reprezentantami. Jest to duże wyróżnienie biorąc pod uwagę jak cenionym pięściarzem jest Beterbijew – uznawany za wielu za jednego z najlepszych obecnie pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe.

Parzęczewski

39-latek hitowe starcie z niepokonanym Dimitrim Biwołem (22-0, 11 KO) stoczy już pierwszego czerwca w Arabii Saudyjskiej. Będzie to zestawienie, przy którym na szali będzie komplet mistrzowskich tytułów w wspomnianej kategorii wagowej.

Beterbijew ostatni pojedynek stoczył trzynastego stycznia w Kanadzie. Artur udanie obronił pasy, kiedy to w siódmej rundzie zastopował Brytyjczyka – Calluma Smitha. W poprzednim zaś roku w ósmej rundzie przed czasem odprawił Anthony Yarde.

Duże wyróżnienie!

Robert Parzęczewski (32-2, 20 KO) i Jan Czerklewicz (12-1, 3 KO) pomagają aktualnie mistrzowi świata w boksie w przygotowaniach do hitowej walki w Arabii Saudyjskiej.

Nasi reprezentanci pojawili się oczywiście, aby sparować z mistrzem wagi półciężkiej.

Na robocie 😉

Posted by Parzęczewski Team on Saturday, April 13, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis