MMA PLDana WhiteDricus kto? Dana White chce zrobić rewanż po walce Adesanya vs Strickland na UFC 293

Dricus kto? Dana White chce zrobić rewanż po walce Adesanya vs Strickland na UFC 293

Stało się! Jedna z największych niespodzianek ostatnich lat stała się faktem! Sean Strickland został nowym mistrzem wagi średniej po tym, jak na punkty pokonał aktualnie panującego czempiona. Israel Adesanya dał jeden z najsłabszych występów w swojej sportowej karierze. Wszystko działo się na gali UFC 293 w Sydney. A po walce, szef UFC Dana White przyznał, że… chce zrobić rewanż!

Dana White chce zrobić rewanż po walce Adesanya vs Strickland

Walka Adesanya vs Strickland była main eventem dzisiejszej gali UFC 293 w Sydney. Pojedynek ten, co zaskakujące, dotrwał do końcowego gongu. Po nim sędziowie jednomyślnie wskazali jako zwycięzcę pretendenta.

Dana White chce zrobić rewanż po walce Adesanya vs Strickland na UFC 293

Po UFC 293 kibice mieszanych sztuk walki na całym świecie oglądali nieco niespodziewany obrazek, który wygląda tak:

Sam Dana White na konferencji prasowej podsumowującej galę w Sydney przyznał, że jego zdaniem w oktagonie tego wieczoru był nie ten sam Adesanya co zwykle:

“Istnieje milion rzeczy, które mogą pójść nie tak. Są takie dni, kiedy budzisz się i po prostu cię nie ma, stary. Po prostu go nie było. Dzisiaj wieczorem wyglądał jak nie on. Wyglądał jakby w ogóle nie mógł się ruszyć. Nawet w piątej rundzie, kiedy wszyscy wiedzieli, że musi iść po nokautu, aby wygrać walkę, to on nie robił nic, by to zrobić. Nie wiem czy jest kontuzjowany czy co. To nie była jego noc dzisiaj.”

Na dodatek White stwierdził, że jest zainteresowany rewanżem między Stricklandem a Adesanyą:

“Myślę, że zrobimy rewanż, zdecydowanie. Rewanż jest interesujący. To może być to. Kiedy przypomnisz sobie, jak wszedł w rewanżową walkę z Pereirą, tak wielką walkę, to zapominasz o Stricklandzie.”

Potencjalny rewanż między Stricklandem a Adesanyą oznacza, że na swoją walkę o pas nadal będzie musiał poczekać Dricus Du Plessis. Były mistrz KSW miał już obiecane starcie o tytuł mistrzowski, ale z powodu przeciągającej się kontuzji, UFC zrezygnowało z niego na rzecz właśnie Seana Stricklanda.

A Wy do której walki wolelibyście doprowadzić? Sean Strickland vs Israel Adesanya 2, Sean Strickland vs Dricus Du Plessis czy może Israel Adesanya vs Dricus Du Plessis?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis