MMA PLNajnowszeBez kategoriiDream 14 – nowe walki

Dream 14 – nowe walki

Gamrot - Dos Anjos

Ogłoszone zostały 3 pojedynki na galę Dream 14, która odbędzie się 29 maja w hali Saitama Super Arena. Wszystkie 3 odbędą się w wadze piórkowej (a właściwie koguciopiórkowej -63 kg.).

Finalista GP FW Dream, Hiroyuki Takaya powróci po nokaucie jaki na ostatnim Dynamite sprawił mu Michihiro Omigawa. Japończyk skrzyżuje rękawice z niedawnym pretendentem do tytułu mistrza FW Dream – Joachimem Hansenem.

Hideo Tokoro pojawi się na ringu po raz pierwszy od sylwestrowego boju z Jong Man Kimem. Jego oponentem będzie “Wicky” Akiyo Nishiura, który wróci na ring po szkoleniowym wyjeździe do USA (do gymu AMC Matta Hume’a). Ostatni raz Wicky walczył w lipcu na Shooto Australia, gdzie przegrał przez decyzję z Gustavo Falcirolim. Do Dream wraca po ponad roku, kiedy to przegrał w 1 rundzie wspomnianego turnieju FW z Abelem Cullumem.

W ostatniej ogłoszonej pozycji, uczestnik LW GP (1 runda) z 2008 roku oraz FW GP (walka rezerwowa w finałach) z 2009 – Kazuyuki Miyata, zmierzy się z mistrzem Deep w wadze piórkowej – Takafumim Otsuką. który z ubiegłorocznego turnieju Dream odpadł w 1 fazie po porażce z późniejszym mistrzem – Fernandesem.

Przed końcem roku planowana jest druga obrona pasa przez Bibiano Fernandesa.

źródło: Nightmare of Battle

po przejściu aktualna rozpiska gali

DREAM.14
Date: May 29th, 2010
Place: Saitama Super Arena in Saitama, Japan

Welterweight Fight:
Nick Diaz vs. Hayato “Mach” Sakurai

Featherweight Fights:
Hiroyuki Takaya vs. Joachim Hansen
Hideo Tokoro vs. Akiyo “Wicky” Nishiura
Kazuyuki Miyata vs. Takafumi Otsuka

Possible DREAM Light Heavyweight GP 2010 Participants:
Gegard Mousasi, Sokoudjou, Renato “Babalu” Sobral, Tatsuya Mizuno, Christian “Tonton” M’Pumbu, Yoshiyuki Nakanishi, King Mo

Possible Participants:
Katsunori Kikuno, Marius Zaromskis

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis