MMA PLNajnowszeKSWDoszło do pojednania! Shamad Erzanukaev wraca i podpisuje nowy kontrakt z KSW

Doszło do pojednania! Shamad Erzanukaev wraca i podpisuje nowy kontrakt z KSW

Jak widać można się dogadać mimo wcześniejszych niedomówień czy nieporozumień. Przykładem tego jest młody i ciekawie zapowiadający się Shamad Erzanukaev. Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych poinformował, że wraca i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Shamad

Shamad w czerwcu poprzedniego roku poinformował, że nie jest już zawodnikiem KSW. Erzanukaev od razu oznaczał organizacje Brave CF oraz Ares FC – wydawało się, że zaraz, w którejś z nich się pojawi. Ostatecznie była cisza i brak startów.

Nasz cel UFC , nie ukrywaliśmy tego nigdy  jak latać to wysoko (…) Nie dogadaliśmy się w pewnych kwestiach, nie ma czego się doszukiwać. W biznesie i w życiu tak bywa – pisał wtedy Shamad.

Erzanukaev podpisuje nowy kontrakt!

Ostatecznie dochodzi do porozumienia! Shamad Erzanukaev w mediach społecznościowych poinformował, że podpisał nowy kontrakt z organizacją KSW.

Kłócimy się, ale bez siebie nie możemy. Erzanukaev X KSW. Nowy kontrakt. Nowe wyzwania.

Shamad ma za sobą sporo walk amatorskich. Dość szybko zdobył ważne doświadczenie walczenia na lokalnych galach, aby przyzwyczaić się do całej otoczki. Były to choćby starty na gali Armia Fight Night. 

Swój zawodowy debiut odnotował w grudniu 2021 roku na gali KSW 65, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Bartosza Rewerę. Ostatni start Shamada miał miejsce, podczas KSW 77. Erzanukaev wtedy efektownie w drugiej odsłonie poddał Carla McCNally.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis