MMA PLNajnowszeBez kategoriiDon(osy): Nowe walki w UFC i nie tylko, Serra i tymczasowy tytuł

Don(osy): Nowe walki w UFC i nie tylko, Serra i tymczasowy tytuł

Serra jest kontuzjowany i nie będzie walczył na UFC 79. Co robi White? To samo co z Sherkiem. Będzie tytuł tymczasowy – przynajmniej tak zakłada Dave Meltzer.

Gamrot - Dos Anjos

Za Serra’ę może wskoczyć Thiago Alves. Spekulowano, że będzie to Jon Fitch, ale Fitch zdementował tą plotkę: facet nie będzie nawet w kraju podczas UFC 79, leci do Wietnamu w sprawach osobistych.

Poniżej nowe ciacha, czyli ogłoszone walki Almeidy, Diaza, McCullougha i Colossusa:

Alan Belcher vs. Ricardo Almeida na UFC 81 (źródło) – badass fight, Almeida to weteran z niezłymi zawodnika na rozkładzie, ale Belcher ostatnimi czasy pokazał, że zrobił duże postępy i facet jest niesłychanie głodny sukcesu. Bierze każdą walkę nawet w kat. wyżej – i wygrywa – vide walka z Salmonem.

Nate Diaz vs. Alvin Robinson na UFC FN 12 (źródło) – ja wiem, że to niby darmowa gala UFC, ale rozpiska robi się bardzo konkretna – więcej walk z UFC FN 12 wymieniłem tutaj!

Rob McCullough vs. Jamie Varner w WEC w styczniu (źródło) – Rob wcześniej ujawnił, że będzie walczył z Alexem Karalexisem (TUF), ale WEC ma inne plany i dają mu Varnera

Tengiz Tedoradze vs. James Thompson na Ultimate Force w UK 16 grudnia (źródło) – myślałem, że Colossus dołączając do Xtreme Couture zagości raczej w większej organizacji (EliteXC, Strikeforce)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis