MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDon Kasjo o walce z Załęckim: Na dzień dzisiejszy za żadne pieniądze bym tego nie wziął! 

Don Kasjo o walce z Załęckim: Na dzień dzisiejszy za żadne pieniądze bym tego nie wziął! 

Kasjusz Życiński zabrał głos i wypowiedział się o potencjalnej walce z Denisem Załęckim. Przypomnijmy, że w przeszłości ”Don Kasjo” wielokrotnie był pytany o takie zestawienie. Ponadto parę freakowych organizacji próbowało doprowadzić do wspomnianego starcia. Życiński zapewnia, że w tym momencie nie wziąłby tego pojedynku za żadne pieniądze.

Kasjo

”Don Kasjo” szybko wraca do klatki. Kasjusz stanie przed szansą odbudowania się po ostatnich przegranych przed czasem. Życiński wystąpi wysoko w karcie PRIME SHOW MMA 7, która trzynastego stycznia odbędzie się w Koszalinie. Kasjusz w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Adamem Soroko.

W main evencie dojdzie do rewanżowego pojedynku. Mowa tu o starciu prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka z Jackiem ”Muranem” Murańskim.

Don Kasjo zabiera głos!

Kasjusz Życiński w rozmowie z kanałem ”AntyFakty” wypowiedział się o walce Denisa Załęckiego z Patrykiem Masiakiem na gali Clout MMA 3.

No to była żenada. Denis pewnie jest świadomy i nie jest zadowolony. Musi wszystko pozmieniać, to była tragedia. Nie ma co tu komentować. Jedynie postawę ”Wielkiego Bu”, to że się powstrzymał i nie prz*** z frustracji, szacun. Naprawdę.

”Don Kasjo” został oczywiście także zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. Kasjusz zapewnił, że nie ma szans w tym momencie na taki pojedynek.

Jeżeli by wrócił i pokazał cokolwiek to tak. Teraz na dzień dzisiejszy to za żadne pieniądze bym tego nie wziął. Nie chciałbym zrobić tego kibicom. Gadki to wiadomo, że on by mówił, nie wiadomo co by ze mną zrobił. Raz można uwierzyć, raz można się pomylić, ale kilka razy z rzędu to nie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis