MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDon Kasjo o walce z Danielem Rutkowskim: Ja bym go na pewno zdeklasował!

Don Kasjo o walce z Danielem Rutkowskim: Ja bym go na pewno zdeklasował!

Kasjusz Życiński jest zadowolony po trzeciej edycji PRIME SHOW MMA w Radomiu. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalnej walce z Danielem Rutkowskim. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że zdeklasowałby w boksie zawodnika KSW.

Kasjo

Daniel Rutkowski wystąpił przed własną publicznością podczas sobotniej freakowej gali. To był typowo sportowy pojedynek. ”Rutek” po całym dystansie pokonał pewnie na punkty youtubera – Piotra Pająka. Następną walkę Daniel zapewne stoczy w największej organizacji w naszym kraju.

Daniel w KSW wrócił już na odpowiednie tory po nieudanej walce o tytuł wagi piórkowej.

Don Kasjo o walce z Rutkowskim!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o starcie z Danielem Rutkowskim.

Ja bym zdeklasował ”Rutka”, to na pewno. Nie no, nie miałby podjazdu. Ale nie wiem, czy to by było ciekawe. Ja Daniela lubię, jest takim pozytywnym chłopakiem, nie wiem, o co bym mógł go zaczepić.

Zobacz także:

Chuzhigaev odmówił walki? Narkun: Bał się konfrontacji ze mną! Wiedział, że to się skończy w 1 rundzie!

Tomasz Narkun (18-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyjawił, że była szansa na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). ”Żyrafa” zapewnia, że aktualny mistrz KSW bał się drugiego starcia i po prostu odmówił.

“Jak spędziłbyś dzień gdybyś przez 24 godziny był Marcinem Najmanem?” – kontrowersyjna odpowiedź Pawła Jóźwiaka!

Ich walka odbędzie się już 21 października w organizacji WOTORE. Choć formuła walki na razie nie jest jeszcze do końca znana, to Marcin Najman i Paweł Jóźwiak już zaczynają ją promować. Prezes FEN na przykład udzielił kontrowersyjnej odpowiedzi na pytanie co by zrobił, gdyby przez 24 godziny był Marcinem Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis