MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo chce sprawdzić formę, wystartuje w Mistrzostwach Polski Seniorów! Znamy szczegóły!

Don Kasjo chce sprawdzić formę, wystartuje w Mistrzostwach Polski Seniorów! Znamy szczegóły!

W Toruniu rozpoczęły się XCIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Co ciekawe swoją formę będzie chciał sprawdzić popularny freak fighter – Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Były mistrz FAME MMA wystartuje w kategorii superciężkiej. Wiemy, kiedy możemy spodziewać pierwszej walki Kasjusza w Toruniu.

Kasjo

Kasjusz Życiński na swoim koncie ma ponad 70 walk amatorskich w boksie. ”Don Kasjo” stawał na podium Pucharu Polski, wygrywał turnieje rangi Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego, ale również odnosił sukcesy na mniejszych międzynarodowych zawodach. Kasjusz w 2013 roku debiutował w Mistrzostwach Polski Seniorów. W ćwierćfinale zatrzymał go Marek Matyja, który prowadzi z sukcesami zawodową karierę. 

Największy sukces Kasjusza to dołączenie do kadry narodowej. ”Don Kasjo” miał motywację oraz aspirację, aby dołączył do Hussars Poland. Stało się tak w 2013 roku, gdy w styczniu zadebiutował  w World Series of Boxing.

Już jutro Don Kasjo zawalczy w Toruniu!

To już pewne. Kasjusz Życiński już jutro zawalczy w Toruniu podczas Mistrzostw Polski Seniorów w boksie olimpijskim. Transmisja na żywo startuje od godziny 11:00 na oficjalnym profilu Polskiego Związku Bokserskiego.

Kategoria +92kg, w której walczy Kasjusz “Don Kasjo” Życiński startuje jutro o 11.00. Transmisja będzie udostępniona na fanpage Polskiego Związku Bokserskiego.

”Don Kasjo” zaliczył dwie przegrane przed czasem. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” przegrał z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą oraz Pawłem ”Tyborim” Tyburskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis