MMA PLNajnowszeKSWDon Diego zwraca się do KSW! Mistrz GROMDY gotowy na starcie podczas gali EPIC!

Don Diego zwraca się do KSW! Mistrz GROMDY gotowy na starcie podczas gali EPIC!

W tym momencie dalej nie wiemy czy Mateusz Kubiszyn wystąpi na jubileuszowej gali FAME MMA 20, która dziesiątego lutego odbędzie się w Krakowie. Wstępnie ”Don Diego” miał zawalczyć z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem, lecz wszystko skończyło się fiaskiem. ”Don Diego” tym razem zwrócił się do organizacji KSW i zapewnił, że jest gotowy, aby wystąpić na dodatkowej edycji EPIC!

Kubiszyn

”Wampir” w przypadku 20-edycji miał sporo zmian. Najpierw negocjacje w sprawie walki z ”Don Diego”, a następnie ogłoszona walka z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim. Ostatecznie były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” doznał kontuzji kolana, a w jego miejsce wchodzi Norman Parke. ”Stormin” w formule MMA zmierzy się z równie doświadczonym zawodnikiem jakim jest Pasternak.

Kubiszyn zapewnił, że jest gotowy na walkę z Pasternakiem nawet w formule mieszanych sztuk walki, lecz potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

Don Diego zwraca się do KSW!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Arturem Przybyszem zwrócił się do organizacji KSW. Mistrz organizacji GROMDA zapewnił, że jest gotowy, aby wystąpić na zbliżającej się gali EPIC. 

Apel, zapytanie, albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis