MMA PLNajnowszeGROMDADon Diego marzy o walce z Khalidovem: Może mierzę bardzo wysoko, ale po to są marzenia!

Don Diego marzy o walce z Khalidovem: Może mierzę bardzo wysoko, ale po to są marzenia!

Mateusz Kubiszyn jest po kapitalnym występie! ”Don Diego” po raz pierwszy udanie obronił tytuł organizacji GROMDA – czyli walk na gołe pięści. Doświadczony Kubiszyn w main evencie pokonał przed czasem weterana Łukasza Parobca.

Kubiszyn

Kubiszyn tytuł mistrzowski zdobył po kapitalnej wojnie z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do głośnego rewanżu. Bartłomiej w piątek również wygrał w efektownym stylu, a ”Don Diego” chętnie ponownie spotka się w ringu z Domalikiem – co przyznał po walce w rozmowie z portalem bokser.org

Co teraz? W GROMDZIE chcę dać rewanż z Balboą, bo to najlepsza walka do zrobienia. Zobaczycie mnie też w jakiejś walce freakowej. Na horyzoncie pojawiają się nowe, ciekawe twarze, jak Gorilla czy Joker, ale póki co chcemy dać rewanż z Balboą.

Kubiszyn po raz kolejny potwierdził swój ogromny potencjał. ”Don Diego” już w pierwszej rundzie był bardzo bliski skończenia przed czasem. ”GOAT” wstawał i próbował walczyć dalej, lecz nie było łatwo, bo wtedy Kubiszyn ruszał z kolejną serią. Koniec ostatecznie nastąpił w drugiej odsłonie.

Don Diego do Mameda Khalidova!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem TV Reklama wyjawił, że marzy mu się pojedynek z Mamedem Khalidovem w formule bokserskiej. ”Don Diego” z wielkim szacunkiem wypowiedział się o legendzie KSW.

Jak dla mnie walki z takimi ikonami sportu, ikonami MMA może niekoniecznie w formule MMA. Mamed Khalidov czy choćby Janek Błachowicz to są dla mnie spełnienia marzeń. Freakowe organizację są w stanie takie rzeczy zrealizować. Wiem, że może mierzę bardzo wysoko, ale po to są marzenia, żeby je spełniać. Mam nadzieję, że kiedyś się to spełni, więc czemu nie? Akurat Mamed też mówił swego czasu, że mógłby zawalczyć w innej formule z jakimś prawdziwym sportowcem, więc Mamed z szacunku do Ciebie marzę, żeby z Tobą zawalczyć kiedyś.

Przypomnijmy, że Mamed w swoim następnym pojedynku ma spróbować się w formule bokserskiej. Póki co nie znamy przeciwnika podopiecznego Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza. Organizacja KSW próbowała/próbuje doprowadzić do walki Khalidov-Adamek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis