MMA PLNajnowszeFAME MMADon Diego chciałby zawalczyć z Adamkiem! Widzi swoje szanse na wygraną przed czasem!

Don Diego chciałby zawalczyć z Adamkiem! Widzi swoje szanse na wygraną przed czasem!

Mateusz Kubiszyn podczas sobotniej gali FAME ”Reborn” został oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek organizacji. Do debiutu ”Don Diego” dojdzie na jubileuszowej 20-edycji. Kibice już w tym momencie zastanawiają się z kim Mateusz zmierzy się w pierwszej walce. Mistrz GROMDY wyjawił, że chętnie skrzyżuje rękawice z legendarnym pięściarzem – Tomaszem Adamkiem. Kubiszyn zapewnia, że widzi swoje szanse na wygraną przed czasem.

Kubiszyn

”Góral” w 2024 roku ma stoczyć swoje dwa pożegnalne pojedynki. Adamek zapewnił, że będzie to tylko i wyłącznie boks w dużych rękawicach.

Trzeba przyznać, że chętnych do walki z legendą wśród freak fighterów nie brakuje. W ostatnim czasie chęć walki z Adamkiem wyraził Paweł ”Tybori” Tyburskim czy po zwycięstwie Patryk ”Bandura” Bandurski.

Kubiszyn zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyjawił, że chciałby zmierzyć się z legendarnym Tomaszem Adamkiem. ”Don Diego” wypowiada się o ”Góralu” z wielkim szacunkiem. Kubiszyn uważa, że widzi swoje szanse na wygraną przed czasem.

Dla mnie takie zestawienia z legendami to spełnienie marzeń. Zdaję sobie sprawę, że Tomek to emerytowany bokser. Wiem, że byłbym w stanie podjąć równą walkę, a wręcz nakręcałbym się na to, że wygrałbym tę walkę przed czasem. Takie nazwisko to nie byle kto. Dostawał bomby od Kliczków, to czym jest moja bomba przy ich.

Kubiszyn w swojej ostatniej walce po raz pierwszy obronił tytuł organizacji GROMDA – walk na gołe pięści. ”Don Diego” w drugiej odsłonie zastopował weterana Łukasza ”GOATA” Parobca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis