MMA PLNajnowszeFAME MMADobra wiadomość dla fanów freak fight. Canal+ Online i FAME nawiązali współpracę

Dobra wiadomość dla fanów freak fight. Canal+ Online i FAME nawiązali współpracę

Już 18 maja w gliwickiej PreZero Arenie odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dla polskiego pięściarza będzie to pierwszy występ w federacji FAME. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online. Start sprzedaży dostępu do gali rusza 6 maja.

FAME Canal+

Dostęp do transmisji Gali FAME 21 będzie można wykupić wyłącznie za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online w cenie 39 zł przy płatności kartą w modelu subskrypcyjnym lub 49 zł przy płatności jednorazowej np. BLIKiem. W cenie zakupu dostępu do wydarzenia CANAL+ online przygotował dla fanów FAME serię ekskluzywnych materiałów dodatkowych z zawodnikami FAME, w tym m.in. serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim oraz dostęp do nagrań z archiwalnych gal FAME.

Dodatkowo w cenie wydarzenia zawarty będzie dostęp do bogatej oferty seriali i filmów z szerokiego katalogu CANAL+ online (m.in. Emigracja XD, Belfer, Kruk, The Office PL) oraz wybranych wydarzeń sportowych na żywo. Fani sportu będą mogli za dodatkową opłatą rozszerzyć ofertę o dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych z oferty CANAL+ online (m.in. wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga EA Sports, NBA oraz turnieje tenisowe z cyklu WTA Tour). Dostęp do serwisu streamingowego będzie możliwy przez miesiąc od daty zakupu.

– Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy dzień w historii FAME. W przeciągu zaledwie sześciu lat stworzyliśmy największą federację freak fightową w Europie. Nawiązanie współpracy z ikoniczną wręcz marką, jaką jest CANAL + powoduje, że na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów. Niezmiernie cieszę się z faktu, że nasza współpraca owocuje jeszcze ciekawszą ofertą dla fanów FAME, którzy w cenie gali otrzymają dodatkowo dostęp do bogatego i atrakcyjnego katalogu treści CANAL+ online.

komentuje Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji FAME.

Witamy wszystkich fanów FAME w gronie użytkowników serwisu streamingowego CANAL+ online. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dlatego w CANAL+ online w cenie zakupu dostępu do wydarzenia obejrzycie nie tylko samą galę oraz ekskluzywne materiały dodatkowe FAME, ale również  świetne seriale, filmy, sport na żywo oraz dokumenty sportowe. Jednym z nich będzie przygotowany specjalnie dla Was serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim. Przed nami również premiery dwóch polskich seriali CANAL+ online przygotowanych dla Was – Prosta Sprawa i Algorytm Miłości, które będziecie mogli zobaczyć w serwisie.

– powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ Polska. 

O FAME

FAME to największa w Europie federacja organizująca gale sportów walki, w których udział biorą najpopularniejsi twórcy internetowi, aktorzy, muzycy i sportowcy.  Marka cieszy się ogromną popularnością głównie wśród młodzieży. Oficjalne kanały FAME w mediach społecznościowych generują milionowe zasięgi wśród bardzo zaangażowanej społeczności, która stanowi o sile federacji.


O CANAL+ ONLINE

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący dostęp do tysięcy seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy oraz korzystać na wielu urządzeniach. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS, mac OS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV, LG WebOS i Hisense oraz przystawki Android TV i Apple TV.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis