MMA PLNajnowszeUFCDlaczego Conor McGregor nie zawalczy na UFC 300? Dana White tłumaczy!

Dlaczego Conor McGregor nie zawalczy na UFC 300? Dana White tłumaczy!

Dzisiaj na łamach MMA.PL opublikowaliśmy wiadomość dotyczącą ogłoszenia walki wieczoru gali UFC 300, którą będzie starcie o pas wagi półciężkiej Alex Perreira vs Jamahal Hill. Taki main event wymusza pytanie o to dlaczego to Conor McGreor nie zawalczy w najważniejszym pojedynku jubileuszu organizacji UFC.

Dlaczego Conor McGregor nie zawalczy na UFC 300

Gala UFC 300 odbędzie się w kwietniu tego roku w Las Vegas. Kibice śledzący wydarzenia w oktagonie tego wieczora zobaczą aż trzy pojedynki mistrzowskie: ten wspomniany o pas wagi półciężkiej, a także starcia: o pas wagi słomkowej dywizji kobiet oraz o pas BMF (“największego skurwiela”).

Dlaczego Conor McGregor nie zawalczy na UFC 300?

Fani jednak wypytują o absencję głośno zapowiadanej walki Conora McGregora. Szef UFC, Dana White przedstawił swój punkt widzenia na nieobecność McGregora w tej imprezie:

“Pierwszy problem to załamana kość piszczelowa. Po tym złamaniu długo wracał do zdrowia. To jeden powód. Po drugie: on jest cholernie bogatym człowiekiem. Conor McGregor ma mnóstwo pieniędzy. Za każy razem, kiedy zdobędziemy go i zawalczy u nas, to będziemy szczęśliwi, ale teraz pieniądze komplikują wiele rzeczy. Właśnie nakręcił film, musi zająć się jego promocją i ma obowiązki związane z tym. On chce walczyć w tym roku, ale czy to się stanie, to zobaczymy.” powiedział portalowi MMAjunkie.com.

Nową datą planowanego powrotu Conora McGregora do oktagonu UFC jest końcówka czerwca, kiedy to odbędzie się International Fight Week w Las Vegas, a gala UFC będzie zwieńczeniem całej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis