Dillon Danis poznał szczegóły kolejnej walki w Bellatorze, którą… wyśmiał Ben Askren!

Gwiazda brazylijskiego jiu jitsu i trener parteru Conora McGregora – Dillon Danis (1-0) poznał szczegóły swojej drugiej zawodowej walki, którą stoczy pod szyldem Bellatora.

Danis 11 maja wystąpi na gali Bellator 221, gdzie w walce zakontraktowanej w umownym limicie do 175 funtów zmierzy się z Maxem Humphreyem (3-2).

Będzie to druga zawodowa walka Danisa w formule MMA. Debiut zawodnika miał miejsce w zeszłym roku, kiedy to na gali Bellator 198 poddał w pierwszej rundzie Kyle’a Walkera.

Obecnie Danis jest zawieszony za udział w rozróbie po UFC 229, gdzie odpowiedział na agresję Khabiba Nurmagomedova (27-0) i rozpoczął bójkę z Rosjaninem, który chwilę wcześniej poddał w czwartej rundzie Conora McGregora. Zawieszenie to jednak kończy się z początkiem maja.

Ale to nie wszystko odnośnie tego zestawienia. Walkę Danisa z Humphreyem postanowił na Twitterze wyśmiać Ben Askren (19-0, 1 N/C), który opublikował taki oto wpis:

„Hej Conor, wstrzymałeś tygodniówkę swojemu trenerowi od BJJ i sekretnemu kochankowi Dillonowi Danisowi. On teraz jest zdesperowany, by przyciągnąć jakąś uwagę…”