MMA PLNajnowszeKSWDiablo trafi do KSW? Martin Lewandowski: Nadal jestem zainteresowany, jestem umówiony…

Diablo trafi do KSW? Martin Lewandowski: Nadal jestem zainteresowany, jestem umówiony…

Krzysztof Włodarczyk już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Tego nie możemy wykluczyć. Jeszcze nie tak dawno ”Diablo” został ogłoszony jako nowy zawodnik freakowej organizacji FAME MMA. Były mistrz świata w boksie miał drugiego września w main evencie 19 edycji zmierzyć się z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą. Wszystko zakończyło się fiaskiem. Jak się okazuje Martin Lewandowski jest umówiony na rozmowę z Andrzejem Wasilewskim. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że są oni zainteresowani ”Diablo”.

Włodarczyk

Włodarczyk to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Włodarczyk prestiżowy tytuł WBC w kategorii junior ciężkiej wywalczył w 2010 roku, gdy w ósmej rundzie przez techniczny nokaut pokonał Włocha – Giacobbe Fragomeni. ”Diablo” sześć razy bronił tytułu. Polak nigdy nie bał się wyzwań i walk na wyjazdach. Kibice na zawsze zapamiętają jego wojnę z Rachimem Czachkijewem w Rosji czy starcie z Dannym Greenem w Perth.

Włodarczyk trafi do KSW?

To byłoby spore zaskoczenie i świetna szansa na hitowe zestawienie w największej organizacji w naszym kraju. Mowa oczywiście o starciu Artura Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem.

Martin Lewandowski pojawił się w programie ”Klatka po klatce”, gdzie zapewnił, że są zainteresowani Włodarczykiem. Jeden z właścicieli KSW jest umówiony na spotkanie z Andrzejem Wasilewskim.

Będę ten temat kontynuować. Diablo Włodarczyk zdecydowanie by się przydał do KSW. Mówimy tutaj już szczególnie w kontekście wielu bokserów lub kickboxerów, których mamy. Jest super popularną postacią w sportach walki, więc na pewno kimś takim byłem i nadal jestem zainteresowany (…) Jest umówiony z Andrzejem Wasilewskim na rozmowę.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis