MMA PLUFCDerrick Lewis kończy Alexeya Oleinika na początku 2. rundy [WIDEO]

Derrick Lewis kończy Alexeya Oleinika na początku 2. rundy [WIDEO]

Derrick Lewis (24-7, 1 N/C) wygrał przed czasem z Alexeyem Oleinikiem (59-14-1) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 32 w Las Vegas.

Lewis zaczął bardzo mocno od wysokiego kopnięcia i ciosów. Amerykanin przyparł rywala do siatki. Choć Oleinik próbował go odwracać to ostatecznie “Czarna Bestia” rzucił rywalem o matę. W parterze miał on dominującą pozycję. Oleinik dobrze się sklejał i neutralizował atak rywala. Rosjanin zdołał na moment się podnieść i sam uzyskał dominującą pozycję w parterze. “Boa Dusiciel” złapał głowę rywala, lecz nie wykończył tej techniki. Lewis co prawda na chwilę odwrócił pozycję i zadał kilka ciosów. Oleinik ponownie jednak znalazł się na górze. Ponownie złapał uścisk i wkładał w to sporo sił. W końcu Rosjanin zrezygnował i pod koniec rundy spróbował jeszcze americany będąc w pozycji bocznej.

Lewis trafił rywala na początku drugiej rundy i byliśmy świadkami nokdaunu. Amerykanin ruszył za ciosem i zasypał Rosjanina gradem uderzeniem. W końcu sędzia musiał przerwać pojedynek.

Dla “Czarnej Bestii” to już trzecie zwycięstwo z rzędu. To już jego 11 nokaut w organizacji UFC.