MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW na Clout MMA 5? Jest propozycja zmiany za Ferrariego!

Denis Załęcki zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW na Clout MMA 5? Jest propozycja zmiany za Ferrariego!

Czy popularny polski freak fighter Denis Załęcki zmierzy się ostatecznie z byłym zawodnikiem UFC i KSW na gali Clout MMA 5? Podczas wczorajszego programu promującego nadchodzącą galę Clout MMA 5 “Bad Boy” otrzymał bardzo ciekawą ofertę walki.

Denis Załęcki zmierzy się

Przypominamy, że organizacja Clout MMA ma problem z jedną z najważniejszych walk sobotniej gali. Wszystko przez kłopoty prywatne Amadeusza “Ferrariego” Roślika, który najprawdopodobniej wycofa się z walki z Denisem Załęckim.

Więcej o sprawie Ferrariego pisaliśmy tutaj:

Denis Załęcki zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW na Clout MMA 5?

Podczas gdy niepewny jest występ Ferrariego, do Denisa Załęckiego ustawiła się kolejka chętnych na zastępstwo. Na liście są m.in. Wielku Bu, Natan Marcoń czy Adrian Cios.

Swoją propozycję walki złożył także były zawodnik UFC i KSW – Daniel Omielańczuk. Doświadczony zawodnik mieszanych sztuk walki zadzwonił do studia z konkretną propozycją rywalizacji:

Przypominamy, że Denis Załęcki i Daniem Omielańczuk zmierzyli się już ze sobą. Było to w październiku zeszłego roku na gali Clout MMA 2. Ich starcie w formule bokserskiej wygrał Omielańczuk przez liczne faule przez kopnięcia ze strony Załęckiego.

A Wy chcielibyście zobaczyć taki rewanż?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis