MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki w mocnych słowach o byłym zawodniku KSW: Za słaby na zawodowe walki, za głupi na freaki

Denis Załęcki w mocnych słowach o byłym zawodniku KSW: Za słaby na zawodowe walki, za głupi na freaki

Denis Załęcki w mocnych słowach wypowiedział się o byłym zawodniku Federacji KSW. Obaj wzięli udział we wczorajszym programie promującym nadchodzącą galę Clout MMA 5.

Denis Załęcki w mocnych słowach o byłym zawodniku KSW

Na gali, która odbędzie się 8 czerwca wystąpi zarówno Załęcki, jak i wspomniany były zawodnik Federacji KSW, którym jest Gracjan Szadziński.

Załęcki w jednej z najważniejszej walce wieczoru skrzyżuje rękawice z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem, natomiast Szadziński w najbardziej sportowej walce całej imprezy zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Salimem Touarhim.

Denis Załęcki w mocnych słowach o byłym zawodniku KSW: Za słaby na zawodowe walki, za głupi na freaki

Po wczorajszym programie promującym czerwcową galę Clout MMA 5, Denis Załęcki postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Szadzińskim.

Na swoim Instagramie zamieścił wpis, w którym oprócz Szadzińskiego, zaatakował także ponownie Natana Marconia i Amadeusza Roślika.

O Szadzińskim natomiast napisał wprost:

“Za słaby na zawodowe walki, za głupi na freaki”

Wspomniany komentarz jest pokłosiem wymiany zdań między Załęckim i Szadzińskim, do której doszło podczas wczorajszego programu:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis