MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki przeklinał przed zmianą formuły walki z Omielańczukiem na Clout MMA 2 [WIDEO]

Denis Załęcki przeklinał przed zmianą formuły walki z Omielańczukiem na Clout MMA 2 [WIDEO]

Walka Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem, czyli starcie wieczoru sobotniej gali Clout MMA 2 było bardzo specyficznym pojedynkiem. Main event ten miał doczekać się nawet… zmiany formuły walki, a w sieci nagrano moment, kiedy Denis Załęcki przeklinał, kiedy dyskutowano o zmianie reguł w jego walce.

Denis Załęcki przeklinał w kierunku sędziego

Starcie Omielańczuka z Załęckim zakontraktowane było na formułę bokserską w małych rękawicach. Zaznaczono jednak, że w przypadku dwóch kolejnych fauli “Bad Boya”, formuła walki zmieniała się na MMA.

Kiedy Załęcki zatem kopnął w boksie Omielańczuka po raz drugi, walkę w klatce przerwano, a zawodnicy mieli szykować się do zmiany formuły rywalizacji na mieszane sztuki walki.

Problem w tym, że Denis Załęcki do walki w zmienionej formule nie przystąpił i zrezygnował z pojedynku.

Denis Załęcki przeklinał przed zmianą formuły walki z Omielańczukiem na Clout MMA 2

Teraz, na platformie X pojawił się shot z momentu, kiedy dwóch sędziów: klatkowy oraz główny dyskutowali na temat zmiany formuły walki między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem.

Na wideo widać i słychać, jak torunianin przeklinał, kiedy sędziowie dyskutowali.

Zresztą, zobaczcie sami jak to wyglądało:

Przypominamy, że oficjalnym wynikiem walki między Danielem Omielańczukiem a Denisem Załęckim była wygrana byłego zawodnika UFC i KSW przez poddanie się “Bad Boya” i nie przystąpienie do walki w zmienionej formule z boksu na mieszane sztuki walki.

AKTAUALIZACJA:

Sprawdziliśmy sytuację i potwierdzamy, że Denis Załęcki nie krzyczał do żądnego z sędziów, a do jednego z kibiców, który stał za stolikiem sędziowskim i z trybun wykrzykiwał obelgi w kierunku “Bad Boya”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis