MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki ponownie zabiera głos i ostrzega Wielkiego Bu: Jeśli tylko przekroczy granicę…

Denis Załęcki ponownie zabiera głos i ostrzega Wielkiego Bu: Jeśli tylko przekroczy granicę…

Wczoraj w internecie pojawiło się dłuższe oświadczenie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” postanowił w mediach społecznościowych ponownie poruszyć temat swojego ostatniego rywala. Załęcki ostrzega ”Wielkiego Bu”, że jeśli ten tylko przekroczy granicę, to pewne rzeczy wyjdą na światło dzienne, a wtedy pożegna się on z internetem.

Załęcki

”Wielki Bu” ostatni pojedynek odnotował na gali PRIME SHOW MAM 7 w Koszalinie. Niespodziewanie była to walka 2 vs 1. Masiak przed czasem pokonał dwóch ochroniarzy.

Wcześniej ”Wielki Bu” pokonał przed czasem wspomnianego Załęckiego, który kompletnie unikał pojedynku. Masiak był zawiedziony, a po walce z pełnym szacunkiem wyznał, że chciałby spróbować się z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem.

Załęcki ponownie zabiera głos!

Denis Załęcki nie odpuszcza! ”Bad Boy” ponownie zabrał głos. Tym razem w mediach społecznościowych ostrzegł swojego ostatniego rywala.

To tylko 15% informacji na temat grubego. Gwarantuje, że jeśli przekroczy kolejny raz granice to obiecuję, że wyjdą takie rzeczy na światło dzienne, że sam zniknie z internetu, bo będzie mu wstyd przed całą Polską.

Załęcki w swoim wczorajszym oświadczeniu wyznał, że może wrócić do klatki szybko i chciałby, aby to był rewanżowy pojedynek z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis