MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki komentuje sytuację z Omielańczukiem! Jest przesłanie do byłego zawodnika KSW i UFC!

Denis Załęcki komentuje sytuację z Omielańczukiem! Jest przesłanie do byłego zawodnika KSW i UFC!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po zajściu, które miało miejsce na wczorajszej konferencji Clout MMA. Freakowa organizacja ogłosiła, że na następnej edycji zobaczymy walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Danielem Omielańczukiem. Zawodnik z Torunia zapewnia, że to Omielańczuk chciał go uderzyć podczas face to face, a o tym miał się ”wszystkim” chwalić.

Załęcki

O takim potencjalnym starciu mówi się już od dłuższego czasu. W mediach padały mocne słowa – równie agresywnie było podczas pierwszego spotkania oko w oko.

”Bad Boy” nie wytrzymał i jako pierwszy zaatakował swojego najbliższego przeciwnika. Omielańczuk od razu odpowiedział i musiała wkroczyć ochrona.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Denis Załęcki komentuje!

Denis Załęcki na insta stories postanowił krótko skomentować to co się działo na wczorajszej konferencji Clout MMA. ”Bad Boy” zapewnia, że usłyszał od znajomych o tym – że były zawodnik KSW i UFC chce go uderzyć podczas face to face. 

Przynajmniej przyznał się, że miał plan mi pierwszy wyku**** na konferencji. Następnym razem kolego jak będziesz chciał coś zrobić to nie mów o tym każdemu dookoła, bo mam dużo życzliwych ludzi dookoła siebie i mnie uprzedzają.

40-latek ostatnie swoje pojedynki toczył w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team nie będzie dobrze wspominał wyników, które były gdy wrócił po latach do KSW. Z trzech walk udało się zwyciężyć tylko jedną i była to mocno dyskusyjna decyzja sędziów w starciu z Michalem Martinkiem.

”Bad Boy” wraca po operacji i zamierza udowodnić wszystkim, że posiada duży potencjał oraz umiejętności. Załęcki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis