MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDenis Załęcki dalej otwarty na walkę z Pudzianem! Wskazuje formułę walki!

Denis Załęcki dalej otwarty na walkę z Pudzianem! Wskazuje formułę walki!

Denis Załęcki w tym przypadku zdania nie zmienił. ”Bad Boy” wyznał, że dalej jest otwarty i chętny na starcie z legendą KSW – Mariuszem Pudzianowskim. To nie koniec, bowiem Załęcki wskazał formułę, w której chętnie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA.

Załęcki

Denis wystąpił w main evencie ostatniej gali Clout MMA w Płocku, gdzie w formule bokserskiej (małe rękawice) zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Danielem Omielańczukiem. Ponownie nie brakowało kontrowersji.

Od samego początku była mowa, że jeżeli ”Bad Boy” dopuści się faulów to walka zostanie wznowiona w formule MMA. Obie strony zgodziły się na takie rozwiązanie. W walce było jednak inaczej. Denis kopnął, wchodził w nogi, często padał na matę, a dodatkowo kompletnie niepotrzebnie uderzył swojego rywala będąc w parterze.

Daniel również dopuścił się fauli, ale nie tylu ile Załęcki. Dodatkowo trzeba brać pod uwagę, że drugi faul Daniela pojawił się już przy sfrustrowani byłego zawodnika UFC i KSW, który był poniesiony emocjami i zniechęcony zachowaniem rywala. Walka miała zostać wznowiona w MMA, ale Denis się na to nie zgodził, opuścił klatkę. W tej sytuacji ogłoszono zwycięstwo Daniel poprzez dyskwalifikację rywala.

Załęcki dalej chętny!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” odpowiedział czy dalej jest chętny i otwarty na starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Okazuje się, że Załęcki dalej widzi takie zestawienie. Podał nawet formułę, w której mogliby się zmierzyć.

Bardzo chętnie. Myślę, że będzie na pewno barwną postacią, ale kurczę… Będzie dużo gadał. Jak będzie dużo gadał, to będzie trochę nudził. Także trzeba go dać do tego panelu pierwszego, gdzie tam przeważnie przynudzają. Zmierzyłbym się chętnie z nim w K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis