MMA PLNajnowszeKSWDenis Górniak będzie nowym nabytkiem wagi ciężkiej w KSW? Rozpoczął najpierw walkę z wagą!

Denis Górniak będzie nowym nabytkiem wagi ciężkiej w KSW? Rozpoczął najpierw walkę z wagą!

Denis Górniak (6-1) już niebawem będzie nowym nabytkiem największej organizacji w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, że jest chętny na pozyskanie tego zawodnika, lecz wcześniej musi on wygrać z wagą. Teraz wpis w mediach społecznościowych wstawił Górniak, który jest mocno zmotywowany, aby dołączyć do polskiej organizacji.

Górniak

26-latek swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w marcu 2016 roku, gdy z efektownej strony pokazywał się na galach Spartan Fight. Była też walka w kick-boxingu na DSF Challenge 16 z doświadczonym Michałem Kitą. ”Masakra” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Denis od tego czasu odnotował sześć zwycięstw z rzędu – w tym toczył pojedynki w MMA i boksie. Często jego walki nie wychodził poza minutę. Warto jednak zaznaczyć, że brakowało porządnego testu, aby widzieć jak duży jest potencjał Górniaka.

Górniak reaguje!

Denis Górniak postanowił zareagować na ostatnie słowa dyrektora sportowego KSW – Wojsława Rysiewskiego. ”Flinston” chce dołączyć do największej organizacji w naszym kraju, więc rozpoczął swoją walkę z wagą.

Cel jest jeden 🏆 Już niewiele dzieli mnie od marzenia z dzieciństwa 🔥 Jestem zmotywowany i pewny swojego!🪓 po co ta wagę cały czas dodaje ?! Bo wielu z was czekało na poważne walki i federacje wiec dążę do tego! Dziękuje bardzo za tak liczne wiadomości z motywacja !😁💪Pozdrawiam

Górniak ostatni pojedynek odnotował w boksie. Miało to miejsce jedenastego listopada na gali Lewy Prosty Fight Night 4, gdzie szybko zastopował reprezentanta Chorwacji – Ante Vrzina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis