MMA PLNajnowszeSlugfestDawid Pasternak vs. Sławomir Szczepański w rozpisce Slugfest 15 w Trzemesznie

Dawid Pasternak vs. Sławomir Szczepański w rozpisce Slugfest 15 w Trzemesznie

Pojedynek w kategorii koguciej Dawid Pasternak vs. Sławomir Szczepański został dodany do rozpiski gali Slugfest 15, która 8 czerwca odbędzie się w Trzemesznie. O pojedynku tym oficjalnie poinformowała organizacja Slugfest na łamach mediów społecznościowych.

Poniżej informacja prasowa organizatora:

? Dawid to zawodnik, którego nie mogło zabraknąć, kiedy organizujemy galę blisko jego rodzinnego Gniezna. Zawodnik, który jeszcze nie tak dawno walczył o miano numeru 1 w swojej kategorii w Polsce, to zawsze solidna dawka sportowych emocji. Duże doświadczenie, bogaty arsenał technik i świetna widowiskowość jego walk sprawiają, że kibice oglądają te starcia z wypiekami na twarzy.

? Sławomira kibice Slugfestu znają z występu na naszej ostatniej gali, w Murowanej Goślinie. Jedyny podjął wtedy, na ostatnią chwilę, rękawicę rzuconą przez Dawida Śmiełowskiego. Podjął… i początek walki wcale nie zwiastował jego przegranej. Solidne przygotowanie zapaśnicze dało się zauważyć już od pierwszych sekund. Ogromna różnica wzrostu i zasięgu wtedy zrobiła swoje. Tym razem – gabaryty obu zawodników są bardzo zbliżone, więc zapowiada się zacięte starcie.

Kup bilet i już teraz zarezerwuj sobie dobre miejsce, by obejrzeć to i 9 innych, emocjonujących walk!

?Bilety na galę MMA Slugfest 15 już w sprzedaży?
Kosztują:
30 zł – trybuna,
50 zł – płyta,
70 zł – VIP (miejsca najbliżej klatki)
Kupisz je w:
 Trzemeszno – sklep odzieżowy Julia, ul. św. Wojciecha 21,
 Gniezno – Części Samochodowe 777, ul. Fabryczna 6,
Telefonicznie:
? Gniezno – 790 594 630
? Poznań – 503 738 653

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis