MMA PLUFCDarren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru gali UFC z udziałem Mateusza Gamrota

Darren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru gali UFC z udziałem Mateusza Gamrota

Pojedynek w wadze średniej Darren Till vs Marvin Vettori został walką wieczoru gali UFC, która odbędzie się już 10 kwietnia w Las Vegas. W karcie walk znajduje się także walka Mateusza Gamrota.

O zestawieniu Till vs Vettori organizacja UFC oficjalnie poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych:

Darren Till vs Marvin Vettori walką wieczoru gali UFC z udziałem Mateusza Gamrota

Darren Till w 2020 roku stoczył jedną walkę. W lipcu przegrał na punkty z Robertem Whittakerem. Była to walka toczona w limicie kategorii średniej. Wcześniej Brytyjczyk walczył w kategorii półśredniej, gdzie doszedł nawet do pojedynku o tytuł mistrzowski, który jednak przegrał przez poddanie z Tyronem Woodleyem.

Marvin Vettori 27-letni Włoch, który rozpędzony jest serią czterech wiktorii z rzędu i znajduje się na dobrej drodze po największe walki w dywizji średniej. Vettori w ostatnich czterech pojedynkach pokonywał Cezara Perreirę, Andrew Sancheza, Karla Robersona i Jacka Hermanssona.

Na gali UFC, która odbędzie się 10 kwietnia dojdzie także do pojedynku z udziałem Mateusza Gamrota. Przeciwnikiem Polaka będzie Scott Holtzman.

Zobacz także:

Były zawodnik UFC w FEN! Poważne wzmocnienie organizacji Pawła Jóźwiaka!

Były zawodnik UFC w FEN! I to nazwisko, które w największej organizacji MMA na świecie zanotowało rekord 3-1! To poważne wzmocnienie organizacji Pawła Jóźwiaka!

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).

Karta walk EFM Show zapełnia się. Pasternak vs. Różański, Akop vs. Słodkiewicz i nie tylko!

10 kwietnia gala EFM SHOW zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Jak prezentuje się do tej pory ogłoszone zestawienia?