MMA PLNajnowszeFAME MMADaro Lew vs Zlatan Ibrahimovic w klatce? To niemożliwe, ale Polak wywołuje legendę piłkarską do walki!

Daro Lew vs Zlatan Ibrahimovic w klatce? To niemożliwe, ale Polak wywołuje legendę piłkarską do walki!

Daro Lew to popularny w Polsce freak fighter, który wywołuje do walki w klatce kolejnych potencjalnych rywali, ale robi to z podobną skutecznością do swojego rekordu walk, czyli głównie przegrywa. Podobnie jest w przypadku potencjalnej walki Daro Lew vs Zlatan Ibrahimovic.

Daro Lew vs Zlatan Ibrahimovic

Pięćdziesięcioletni wojownik prowadzi aktualnie w mediach społecznościowych kampanię słownej przemocy przeciwko Jake’owi Paulowi i Zlatanowi Ibrahimovicowi.

Legendzie piłkarskiej nie może wybaczyć, że ten w przeszłości brał udział w polowaniu na lwa, zabił zwierzę, a jego skórę i czaszkę przetransportował do Szwecji. Miało to się stać w 2011 roku w Republice Południowej Afryki.

Daro Lew vs Zlatan Ibrahimovic w klatce? To niemożliwe, ale Polak wywołuje legendę piłkarską do walki!

I to właśnie stało się przyczynkiem do agresji słownej, jaką w mediach społecznościowych stosuje w kierunku do Imbrahimovica, Daro Lew.

Poniżej kilka wypowiedzi freak fightera na temat legendy piłki nożnej:

Choć walka Daro Lew vs Zlatan Ibrahimovi wydaje się niemożliwa do spełnienia, to zabawnie ogląda się starania o nią Polaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis